KOMANDAS SALIEDĒŠANA

Labākā Programma

Ja meklējat kaut ko jaunu, nebijušu, ar pārsteidzošu, pozitīvu un neaizmirstamu pieredzi gan komandai, gan katram dalībniekam personīgi, tad šī ir īstā programma. Programma sastāv no vairākiem nelieliem, sākotnēji nezināmiem,  izaicinājumiem. Piemēram, vienā uzdevumā mēs ejam pa virvi, turklāt ar acīm ciet. ŠĶIET NEIESPĒJAMI? NE VAIRS ŠODIEN UN NE ŠAJĀ PROGRAMMĀ!!! Uzdevumi veidoti tā, lai katram tie būtu arī realizējami neatkarīgi no dzimuma, vecuma un fiziskās sagatavotības. GŪTĀS EMOCIJAS DALĪBNIEKUS PĀRSTEIDZ, MOTIVĒ UN ĻAUJ IERAUDZĪT SEVĪ PAVISAM CITU PERSONĪBU - SPĒJĪGĀKU, POZITĪVĀKU, NEPĀRSPĒJAMU.
Visi varam būt lepni, ka šādi momenti ir daļa no mūsu dzīves. Par to arī ir šī programma. Iemācīties kaut ko jaunu, gūt unikālu pieredzi un lepni uzsist pašam sev uz pleca. Katram tas ir pa spēkam.

Šī ir pilnīgi nepiespiesta programma, mēs vienkārši dodam iespēju dalībniekiem pašiem sevi pārsteigt. Ejam no viena uzdevuma uz otru, un katrs pats izlemj, vai kļūt par uzdevuma skatītāju-atbalstītāju, jeb dalībieku - pieredzes guvēju. Nekādu pārmetumu, komentāru, smīnu - tikai pozitīvisms.
Ir 21.gadsimts, kad katrs komandas dalībnieks vēlās būt augstu novērtēts kā indivīds, kā personība. Tieši no spilgtām personībām ir iespēja izveidot spilgtas komandas.
"Labākā programma" ir iespēja iemācīties kaut ko jaunu, gūt unikālu pieredzi, ļaujot dalībniekiem brīnīties pašiem par savām patiesām spējām.
Programmas ilgums: 2h-2 dienas.
Dalībnieku skaits: 4-20.
Norises vieta: brīvā dabā.

SAZINĀTIES!
Atpakaļ Uz Programmu Sarakstu