KOMANDAS VADĪBA / LĪDERĪBA / VADĪTPRASME

KOMANDAS VADĪBAS PROGRAMMU SPECIALIZĀCIJA - JAUNIE VADĪTĀJI AR 0-3 GADU VADĪBAS PIEREDZI.

Mūsu specializācija ir jauno komandas vadītāju (ar vadības pieredzi no 0-3 gadiem) apmācība, konsultēšana un sagatavošana visdažādākajām ikdienas situācijām. Nav svarīgi, vai runa iet par darbinieku motivāciju, komandas komunikāciju, uzdevumu deleģēšanu, vai ..., ja situācija ir saistīta ar jaunajiem vadītājiem, droši jautājiet!

Pirmā diena komandas vadītāja amatā ir kā pirmā reize pie automašīnas stūres. Lai gan esam tūkstošiem reižu braukuši kā pasažieri, tomēr nosēžoties pirmo reizi pie stūres viss mainās. Vieni jūtas nobijušies, citi uztraukušies, bet daži gluži pretēji - kļūst lielīgi un pārgalvīgi. 

Runa vairs neiet tikai par jauno vadītāju, jo tagad no viņa darbībām atkarīgi kļūst gan pasažieri, gan citu auto vadītāji, gan nereti arī automašīnas īpašnieks. Visi vēlās droši nonāk pareizajā laikā, pareizajā galapunktā. Lai to visu izdarītu efektīvi, dažiem vadītājiem ieteicams pilns apmācību process, savukārt dažiem nepieciešams uzlabot vien braukšanu bezceļos, vai  ziemā. Tas viss tā tēlaini izsakoties. Bet vienkāršā valodā sakot: "Mēs nodrošinām jauniem komandas vadītājiem nepieciešamo atbalstu, lai viņi pēc iespējas ātrāk sāktu uzrādīt gaidāmo rezultātu, kas ir drošs, paredzams un balstīts uz ilgtermiņa komandas attīstību.

Ir daudz un dažādi vadītprasmju pasniedzēji. Vieni strādā ar top-menedžmentu, citi ar pārdošanas komandu vadību, mūsu specializācija ir jaunie komandu vadītāji.

"READY TO RUN" KOMPLEKSĀS PROGRAMMAS

LEADERSHIP INSTALLED.
Šo programmu droši var uzskatīt par obligāto literatūru katram vadītājam stājoties amatā. Tā dod iespēju jaunajiem komandu vadītājiem, ar vadības pieredzi līdz 2 gadiem, sakārtot galvā radušos haosu, apgūstot visas nepieciešamās iemaņas, kas ļauj maksimāli saīsināt pārejas periodu no speciālista uz komandas vadītāja domāšanas un darbošanās veidu. Programma ir atslēga uz pārliecinošāku komandas vadību jau rīt.

PĀRSLĒDZIES.
Paiet zināms laiks, kamēr jaunais vadītājs sāk justies pārliecinoši savā amatā un tas ir īstais brīdis, lai spertu nākošo soli. Visi līderi ir menedžeri, bet ne visi menedžeri kļūst par līderiem tikai tāpēc vien, ka šis solis netiek sperts, jo izveidojas zināma komforta zona esošajā amatā, bet tā ir drošības sajūta, ko nodrošina menedžmenta instrumenti, nevis līdera kvalitāte. Ja menedžeris izsakot kritiku sāk izklāstīt faktus, lai paskaidrotu savu neapmierinātību, tad līderis tādā pašā situācijā pajautātu: "Kā tu domā, kāpēc es Tevi pasaucu?" Ja menedžeris deleģē uzdevumu cilvēkam, kurš vislabāk ar to tiek galā, tad līderis domā ilgtermiņā un dod uzdevumu darbiniekam, kuram nepieciešama attīstība / izaugsme konkrētajā jomā. Tie ir tikai pāris vienkārši piemēri.

21.GS. VADĪTĀJA "MUST KNOW" KOMUNIKĀCIJAS INSTRUMENTI.
Programma paredzēta komandu vadītājiem ar 0-3 gadu ilgu vadības pieredzi. Programmas ietvaros izskatīsim interesantus, ar komunikāciju saistītus tematus, kas pateicoties Y un Z paaudžu dominantes sākumam biznesa vidē kļūst arvien aktuālāki ik dienu. Koučinga tipa komandas vadības pricips bez šo tematu pārzināšanas ir principā neiespējams. Ar skaidriem un praktiskiem piemēriem izskatīsim:

 • kdienas komunikāciju;
 • ieguvumu valodas un atvērto jautājumu izmantošanas tehniku;
 • efektīvu atgriezeniskās saites došanu;
 • mērķtiecīgu kritikas izteikšanu;
 • motivējošu uzslavēšanu;
 • konstruktīvu konfliktu risināšanu;
 • informācijas pasniegšanu interesantā veidā.

VADĪTĀJA GALVASSĀPES.
Mums visiem ir skaidri zināmi daudzie un dažādie sīkumi, kas liek saķert galvu vienkāršās ikdienas situācijās. Labi pazīstamās "ugunsgrēku dzēšanas", darbinieki, kuri spēj sabojāt dienu burtiski minūšu laikā, runāsim gan par kvalificētiem speciālistiem, kuri slimo ar sava veida "zvaigžņu slimību," gan par situācijām, kad rodas konflikti starp kolēģiem un vēl daudz ko citu. 12 galvenie izaicinājumi, kas sagaida ikvienu vadītāju agrāk, vai arī vēlāk.

PROGRAMMU METODIKA

Pasaulē viss mainās un attīstās. Komandas vadības un līderības joma nav izņēmums. Spilgtākās izmaiņas tajā ievieš tieši X, Y un Z paaudžu satikšanās vienā komandā un tehnoloģiju dominance. Motivācijas principi, koučinga tipa vadības instrumenti, komandas magnētiskums un virtuālās komandas ir tikai dažas jomas, ko skārušas ļoti būtiskas izmaiņas pēdējo divu gadu laikā. Programmās strādājam tikai ar jaunāko informāciju, kas pārbaudīta arī praksē. Zemāk norādīti visi pamattemati, ar ko strādājam mūsu programmās.

 • Izmantojam metodes, kas primāri attīsta, nevis apmāca cilvēkus, jo tikai tā veidojas tiešām efektīvi līderi ilgtermiņā.
 • Kā pierāda prakse, samiksētu metožu pieeja dod spilgtākos rezultātus. Dalībniekus sagaida tiešā apmācība, karstas diskusijas, koučinga instrumenti, mentorings, kā arī iespējams kāds pilnīgi traks pieredzes uzdevums stāvot uz krustojuma pilsētas vidū.
 • Programmas ilgtermiņa ieguvumu galvenā būtība slēpjas vienkāršā principā "Nevis ko mācīties, bet kā mācīties."Programmas māca domāt, izvērtēt situācijas, pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību, būt par piemēru pārējiem.
 • Izmantojam tikai un vienīgi vienkāršu, viegli saprotamu valodu. Mērķis ir pasniegt dalībniekiem nepieciešamās zināšanas un prasmes viņiem vispieņemamākajā, vienkāršākajā veidā.
 • Darbojamies praktiski. Dalībnieki gūst pieredzi praktiskos uzdevumos: komunicē ar cilvēkiem, analizē situācijās, veic telefona zvanus, raksta e-pastus, meklē informāciju "Google", pat lasa interneta komentārus, skatās televīziju ...
 • Informācijas uztveršanas spēju uzlabošanai izmantojam galvenos cilvēka informācijas uztveres veidus, iekļaujot vizuālos materiālus, audiālos instrumentus, iesaistām pilnu emociju "buķeti." Vienas programmas ietvaros varam vairākkārt izmainīt darba vidi (dažādas telpas, brīvā dabā, ...), darboties pilnā tumsā, ieslēgt skaļu, vai arī klusu fona mūziku, ņemt palīgā dažādus ikdienas priekšmetus...
SPIEDIET ŠEIT, JA NEPIECIEŠAMS ATBALSTS JAUNO VADĪTĀJU ATTĪSTĪBĀ!