KOMANDAS VADĪBA / LĪDERĪBA / VADĪTPRASME
Russia-Flag-icon Latvia-Flag-icon

Vadītāju apmācībā uzsvaru liekam uz jaunajiem vadītājiem. Šim mērķim par "flagmani" izvēloties komplekso programmu "Starta komplekts." Risinājums ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem vienuviet. Jaunajiem vadītājiem ir viegli apjukt.  Informācijas pārpilnība veido haosu, trūkst skaidrības ar ko sākt, kā turpināt... Esam izveidojuši skaidru "soli pa solim" sistēmu. Koncentrējamies uz primāri nepieciešamo, praktisko. Pieredze bagāža šādu programmu veidošanā mērāma jau 12 gadu garumā. Autovadītājiem ir autoskolas, biznesa komandu vadītājiem tagad ir "Starta komplekts."

IEGUVUMI

Programma palīdz dalībniekiem izveidot spēcīgus vadītprasmes pamatus, saīsinot adaptācijas periodu un samazinot rupju kļūdu iespējamību. Programmas dalībnieki ātri pārslēdz savu domāšanu un rīcību no padotā uz vadītāja līmeni, daudz efektīvāk sasniedz norādītos biznesa mērķus un samazina vadības kļūdu dēļ radīto finansiālo zaudējumu riskus. Programma iekļauj un sakārto loģiskā sistēmā tos vadītprasmes tematus, kas obligāti jāpārzina ikvienam vadītājam (mērķu izvirzīšana, plānošana, darbinieku motivēšana, uzdevumu deleģēšana, u.tml).
Praktiski, īsā laika posmā un viss instrumentu komplekts vienuviet!

MĒRĶAUDITORIJA

Programma primāri paredzēta jaunajiem komandu vadītājiem, kā arī tiem, kuri tendēti uz pašizaugsmi un vēlas sakārtot menedžmenta / līderības lietas ikdienišķā, praktiskā un loģiskā sistēmā.

PROGRAMMAS METODISKAIS RISINĀJUMS

  • Sarežģītas lietas tiek izskaidrotas vienkāršā un praktiskā valodā.
  • Temati ir sakārtoti loģiskā, viegli saprotamā sistēmā, izvairoties no informācijas haosa.
  • Dalībniekiem soli pa solim tiek skaidrots viss process, sākot ar pirmo dienu, mēnesi...
  • Tiek izmantoti piemēri no dzīves, praktiskie uzdevumi, aktīvas diskusijas.
  • Izmantojam metodes, kas primāri attīsta, nevis tikai apmāca jaunos vadītājus.
  • Pēc programmas noslēguma dalībniekiem ir pieejams konsultatīvs atbalsts e-grupā.
  • Izmantojam aktuālākos, top līderības treneru ieteikumus (R. Brensons, R. Gandpass, Dž. Maksvels).

PIEEJAMIE PROGRAMMAS FORMĀTI