MEDIJI, PUBLIKĀCIJAS, PROJEKTI UN GRĀMATAS.

Russia-Flag-icon Latvia-Flag-icon

Medijos

Vairāk kārt esmu pieminēts medijos, zemāk uzskaitīti galvenie.

Dalība projektos, semināros un konferencēs.

- Biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) Rīgas reģiona nevalstisko organizāciju samits.
- Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas "Vasaras skola."
- ES Jauniešu projekts Dundagā  (raksts + Talsu TV sižets).
- Aizsardzības ministrijas un NBS programma "Uzņēmēju atbalsts starptautisko operāciju veterāniem."
- Labklājības ministrijas un Latvijas neredzīgo biedrības ikgadējā jauniešu nometne (piedalos nu jau trešo gadu pēc kārtas).
- Sadarbība ar Vidzemes Augstskolas mūžizglītības centru.
- Starptautiskā pieaugušo izglītības mentoringa programma "Lead In."
- LR Izglītības Ministrijas konference "Konkurētspējīgs pedagogs."
- "Live gaming" konference Londonā.

Grāmatas.

The Team Code. Leadership & Team Development Basics. Special Team Building Activities Included.

Šī ir grāmata, kas soli pa solim ejot izskaidro, kā veidot stabilu komandas pamatbāzi, lai pēc tam varētu turpināt tālāko attīstību. Šeit atklātas nianses par struktūru, komunikāciju, komandas kultūru un daudzām citām būtiskām efektīvas komandas pamatprasībām. Noslēgumā iekļauti arī pieci speciāli komandas veidošanas uzdevumi. Daudzi no paustajiem uzskatiem ir diezgan skarbi un varbūt pat konfrontējoši, tomēr tajā pašā laikā patiesi.
Izdošanas gads: 2014.
Iespējams iegādāties:
- bez maksas www.naurissvika.com
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

The Team Code 2. A Crushing Workout System For High-Performing Business Teams. Special Team Building Activities Included.

Šī grāmata ir trupinājums "The Team Code." Ja grāmatas pirmā daļa pieskārās efektīvas komandas pamatbāzes izveidošanai, tad otrā daļa stāsta par komandas attīstības virzieniem un paņēmieniem. Lieliska grāmata komandu vadītājiem un komandām, kuri vēlas būt labākie, nevis vienkārši labi. Grāmata komandām, kas vēlās būt pašas labākās.

Office Team Building Activities For Adults.

Šīs grāmatas mērķauditorija ir gan dažāda līmeņa vadītāji, kuriem rūp savas komandas attīstība un jauns motivācijas lādiņš ne tikai pāris reizes gadā, bet arī ikdienā. Vienkāršas aktivitātes, kur nav nepieciešami speciāli materiāli. Pietiek ar to, ko var atrast vai nu ofisā, vai mājās. Tāpat grāmata būs noderīgā team building organizatoriem.
Izdošanas gads: 2016
Iespējams iegādāties:
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

Outdoor Team Building Activities For Adults.

Šīs grāmatas mērķauditorija ir team building organizatori, treneri ASV un Lielbritānijā. Protams, internetā nav grūti atrast uzdevumus komandas saliedēšanas programmu vajadzībām, tomēr 90% gadījumu tie ir jau pārāk pazīstami, vai arī pilnīgi nederīgi profesionālam darbam.
Izdošanas gads: 2014
Iespējams iegādāties:
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

Indoor Team Building Activities For Adults

Šis darbs ir turpinājums iepriekš minētai brīvdabas aktivitāšu grāmatai, tikai šoreiz aktivitātes paredzētas darbam telpās. Mērķauditorija saglabājas tā pati - team building organizatori, treneri ASV un Lielbritānijā.
Izdošanas gads: 2014
Iespējams iegādāties:
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

Outdoor + Indoor Team Building Activities For Adults

Šī grāmata tapa pēc vairāku klientu izrādītas intereses gan par telpu, gan brīvdabas aktivitātēm. Principā šis darbs apvieno abas iepriekš minētās grāmatas vienā, ļaujot interesentiem iegādāties komplektu par izdevīgāku cenu. Pateicoties šai niansei pagājušā gada vasarā grāmatas pārdošanas reitingos sasniedza pat 11.vietu kategorijā "Teams."
Izdošanas gads: 2014
Iespējams iegādāties:
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

Ready To Run Team Building Event For Team Building Professionals. Team Building Program "Action Takers"

Šī ir viena no trīs grāmatas "Action Taker" versijām, kas paredzēta tieši team building treneriem un organizatoriem. Grāmata ir instrukcija pilnībā sagatavotai komandas saliedēšanas / veidošanas programmai. Ņem, lasi un gatavo savu programmu. Izdošanas gads: 2015
Iespējams iegādāties:
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

Father And Son Activities. Create A Strong Bond With Your Son (6+).

Neskatoties uz to, ka ar komandas veidošanas lietām darbojos biznesa vidē, ļoti bieži piemirstam, ka galvenā komanda atrodas mājās. Nereti vienkāršāk bērnam nopirkt kādu jaunu rotaļlietu, lai paši vecāki varētu mierīgi atpūsties pēc darba, tomēr šāda pieeja savā ziņā uzskatāma par mēģinājumu nopirkt bērna mīlestību. Daudz vērtīgāks ir kopā pavadītais laiks, un tieši šis laiks ir tas, ko atceramies mēs no savas bērnības un, cerams, atcerēsies mūsu bērni. Tā kā esmu divu dēlu tēvs, protams, pirmā izvēle krita uz aktivitātēm, ko iespējams realizēt tēvam ar dēlu. Tas gan nenozīmē, ka aktivitātes ir nepieņemamas mātēm un meitām.
Izdošanas gads: 2013
Iespējams iegādāties:
- www.goodteambuildingactivities.com
- www.amazon.com

Pats!

Šī ir mana pirmā grāmata, kas radās t.s. "dižķibeles" iespaidā, kad visapkārt varēja dzirdēt tikai dziļas žēlabas no cilvēkiem par dzīves grūtumu, bet nespēja, vai arī nevēlēšanās kaut ko darīt lietas labā. Grāmata ir soli pa solim ceļvedis savu mērķu sasniegšanā. Tā neauklējas ar lasītāju, bet gan mudina uz darbību. Tieši tāpat kā visas pārējās tā ir tieša, atklāta un praktiska. Pēdējais drukātais eksemplārs jau kādu laiciņu atpakaļ atstājis veikalu plauktus, savukārt e-versiju iespējams tuvākajā laikā būs iespējams atkal iegādāties šajā mājas lapā.
Izdošanas gads: 2011